EN

آرشیو آرشیوآخرین اخبار

مدیر عامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی :

مصرف 5میلیارد و440 میلیون متر مکعبی گاز طبیعی در سطح استان آذربایجان شرقی

(0)

مدیر عامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی از مصرف 5 میلیارد و440 میلیون متر مکعبی گاز در هشت ماهه اول سال جاری در استان خبر داد.

چهارشنبه 21 آذر 1397

مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی:

عملیات گازرسانی به 41 روستای چارایماق در حال اجراست

(0)

مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی در دیدار با فرماندار چاراویماق در مورد آخرین وضعیت گازرسانی به این شهرستان گفت : پروژه گازرسانی به 41 روستای این شهرستان درحال اجرا بوده و 22 روستای دیگر نیز با جمعیتی بیش از 606 خانوار آماده پیمان سپاری می باشد.

سه شنبه 20 آذر 1397

ارزیابی دومین جایزه تعالی سازمانی در شرکت گاز استان آذربایجان شرقی  

(0)

ارزیابی جایزه تعالی سازمانی  توسط ارزیابان دبیرخانه تعالی شرکت ملی گاز ایران بمدت سه روز  در شرکت گاز استان آذربایجان شرقی انجام گرفت.

شنبه 17 آذر 1397

از سوی معاون اول رئیس‎جمهوری

بخشنامه مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی ابلاغ شد

(0)

معاون اول رئیس‌جمهوری هم‌زمان با کاهش دما در سراسر کشور و افزایش میزان مصرف گاز، بخشنامه مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی را ابلاغ کرد.

چهارشنبه 14 آذر 1397

مدیر عامل شرکت گاز استان در جلسه کنترل پروژه عنوان کرد:

اجرای بیش از 20هزار کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع گاز دراستان  آذربایجان شرقی

(0)

جلسه كنترل پروژه شرکت گاز استان با حضور مدیرعامل ، هیأت رئیسه ، هیأت مدیره و روسای مناطق و ادارات گاز شهرستان ها در محل سالن کنفرانس شرکت گاز استان  برگزار شد.

سه شنبه 6 آذر 1397

مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی در نخستین نشست هم اندیشی اتاق فکر و تجربه نگاری بازنشستگان :

استفاده از تجربیات بازنشستگان موجب بهره وری ، رشد و توسعه روز افزون سازمان خواهد بود

(0)

نخستین نشست هم اندیشی اتاق فکر و تجربه نگاری با هدف تکریم بازنشستگان و استفاده از تجارب آنان با حضور مدیرعامل ، هیأت مدیره و بازنشستگان شرکت گاز استان آذربایجان شرقی تشکیل یافت.

چهارشنبه 30 آبان 1397

درراستاي تحقق مسؤوليت اجتماعي صورت گرفت :

سمینار مسئوولیت و نقش ناظران،و مهندسان تأسیسات مکانیکی در پیشگیری از حوادث ناشی از مصرف گاز طبيعي در استان آذربایجان شرقی

(0)

سمینار مسئولیت و نقش ناظران،بازرسان و مهندسان تأسیسات مکانیکی در پیشگیری از حوادث ناشی از مسمومیت با گاز مونواکسیدکربن با همکاری سازمان نظام مهندسی و شرکت گاز استان آذربایجان شرقی برگزار شد.

دوشنبه 21 آبان 1397

برگزاری مانور مهار حادثه برخورد بیل مکانیکی با شبکه 250 پوندی گاز در شهرستان مرند

(0)

با هدف شناسائی نقاط ضعف و قوت نیروهای عمل کننده و هماهنگی و استفاده از پتانسیل نیروهای شهرهای معین ،مانور برخورد بیل مکانیکی با شبکه گاز 250 پوندی زنوز در شهرستان مرند برگزار شد.

دوشنبه 21 آبان 1397

برگزاری مانور مواجهه با زلزله و آتش سوزی در شهرستان میانه

(0)

با هدف ارتقای حفظ آمادگی و هماهنگی شرکت کنندگان درمقابله با حوادث احتمالی ، مانور آموزشی مواجهه با زلزله و آتش سوزی در شهرستان میانه با موفقیت به اجرا درآمد.

دوشنبه 21 آبان 1397

در حاشیه ششمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی، RINOTEX2018 صورت گرفت :

امضای قرارداد پژوهشی طراحی و ساخت دستگاه انشعاب­ گیری از لوله­ های پلی­ اتیلنی سایز 125 میلیمتر و بالاتر بدون قطع جریان گاز در شرکت گاز استان آذربایجان شرقی

(0)

در راستای رفع نیازهای موجود در حوزه توزیع صنعت گاز کشور، قرارداد انجام پروژه پژوهشی " طراحی و ساخت دستگاه مناسب برای انشعاب­ گیری از لوله­ های پلی­ اتیلنی سایز 125 میلیمتر و بالاتر بدون قطع گاز و تدوین دستورالعمل مربوطه" در زون نفت، گاز و پتروشیمی ششمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی، RINOTEX 2018، امضا گردید.

دوشنبه 14 آبان 1397