EN
تاریخ : شنبه 22 دي 1397
کد 152

ثبت 7419 پیشنهاد در 9 ماهه سالجاری در نظام پیشنهادات شرکت گاز استان آذربایجان شرقی

مدیرعامل شرکت گاز استان از ثبت بیش از 7419 پیشنهاد در سیستم نظام پیشنهادات شرکت گاز استان آذربایجان شرقی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان آذربایجان شرقی مدیرعامل شرکت گاز استان با اعلام این خبر افزود : نظام مدیرست مشارکتی فضای مناسبی را برای مشارکت فکری کارکنان در جهت بهره وری و رشد سازمانی ایجاد می کند.
سیدرضا توحیدی افزود: سرانه پیشنهاد دریافتی به ازای هر یک از کارکنان حداقل 7 پیشنهاد هدفگذاری شده است که در 9 ماه نخست امسال با 7419 پیشنهاد 4 پیشنهاد محقق شده است.
وی  با اشاره به اینکه به تعداد 249 پیشنهادات برون سازمانی در بازه زمانی ذکر از پیشنهاد دهندگان برون سازمان اخذ شده گفت : از تعداد 7419 پیشنهاد ارائه شده تعداد 1478 پیشنهاد به تصویب کمیته های تخصصی نظام پیشنهادات رسیده و 1033 پیشنهاد اجرایی شده است.
وی گفت : بررسی بموقع و بدون تاخیر 90درصد از پیشنهادها ، تهیه فیلم (مصاحبه) از برترین های نظام پیشنهادها ، برگزاری جشنواره تقدیر از برترین های نظام مشارکت ، ، تقویت دوره های آموزشی مرتبط با مدیریت مشارکتی و سیستم پیشنهادها ، ایجاد بسترهای لازم جهت ارائه پیشنهاد از طریق افراد برون سازمانی  و ... از اهم برنامه های کیفی در نظر گرفته شده برای سال 97 بود که در 9 ماهه سال بیشتر این برنامه ها به نحو احسن اجرایی شده است.