شركت گاز استان آذربايجان شرقي : كار جهادي كاركنان شركت گاز بر گرفته از تعهد و عرق ديني است
دوشنبه، 20 دی 1395 - 12:53 کد خبر:2593
رئيس دفتر ارتباطات حوزوي وزارت نفت به منظور ديدار با ائمه جماعات شركت هاي تابعه صنعت نفت استان از شركت گاز استان آذربايجان شرقي بازديد و با جانشين و مشاور مديرعامل و اعضاي شوراي فرهنگي اين شركت گفتگو كرد.


 
به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان آذربايجان شرقي ، رئيس دفتر ارتباطات حوزوي وزارت نفت در اين ديدار گفت: كار جهادي كاركنان شركت گاز در افت فشار و بحران هاي گازي برگرفته از تعهد و عرق ديني و برخواسته از زمينه هاي ايماني آنها است كه نمي گذارند مردم اين بحران ها و افت فشار گاز را احساس كنند .
حجه الاسلام مجيد كافي افزود : نماز يكي از شاخص هاي راهبردي هر سازماني بوده و انسان را متوجه انسانيت و مردانگي مي كند و وجدان كاري را افزايش و باعث افزايش معنويات در انسان مي گردد.
وي افزود :يك انسان مومن در ساختار نظام اخلاقي عملش منطبق بر مبناي الهي و نيتش بر گرفته از خلوص الهي است و فرق بين جوامع ديني و لائيك در همين موضوع مي باشد.
وي اظهار داشت:كسي كه خلوص و نيتش در ساختار نظام ديني و تربيتي باشد اين جامعه هيچ وقت به انحطاط كشيده نمي شود رياكاري ، دست گچي وكم فروشي اتفاق نمي افتد چون دائماً در حال كسب اخلاص و تقرب است.
وي افزود : اين جامعه به اصطلاح امروزي بيمه شده و عيبي در آن وجود نخواهد داشت و هميشه در حال توسعه خواهد بود و مديران فرهنگي بهتر است جامعه تحت مديريت خود را در اين راستا سوق دهند و به ظاهر و كميت ها پسنده نكنند.
حجه الاسلام كافي تصريح نمود: يكي از اصولي كه در امور تربتي داراي اهميت است كار ريشه اي و كيفي سازي است و نبايد فقط به آمارها اكتفا نمود بايد خط مشي و افق ها تعين و تعريف شود و نيت ها اصلاح گردد.
گفتني است : حجه الااسلام كافي و هيئت همراه در سفر دو روزه به تبريز ضمن بازديد از شركت هاي تابعه صنعت نفت در استان با مديران و شوراهاي فرهنگي ديدار و به بيان ديدگاها و راهكارها در جهت همكاري و هماهنگي بيشتر با مجموعه ي ستاد اقامه ي نماز و دفتر ارتباطات حوزوي پرداخت.