سه شنبه 30 دي 1399
تاریخ : يکشنبه 16 شهريور 1399
کد 557

کلنگ پروژه توسعه خط تغذیه 10 اینچ گاز شهرستان اهر به زمین خورد

در تداوم برنامه های هفته دولت، آیین کلنگ زنی پروژه توسعه خط تغذیه 10 اینج گاز و افتتاح گازرسانی به روستای حاج علی بیگ کندی شهرستان اهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان آذربایجان شرقی، در آیین این افتتاح که با حضور معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی، مدیر کل امور روستایی استاندار، و فرماندار شهرستان اهر برگزار شد، رئیس اداره گاز شهرستان گفت: ارمغان هفته دولت در شهرستان اهر، افتتاح گاز روستای علی بیگ کندی و همچنین آغاز عملیات اجرایی پروژه توسعه خط تغذیه 10 اینچ گاز شهرستان اهر در راستای افزایش ظرفیت گازرسانی در این شهرستان بود. 

عزیز عزیزی با اشاره به اینکه تمامی روستاهای بالای 20 خانوار در شهرستان اهر گازدار گردیده، تصریح کرد: هم اکنون 97.55 درصد خانوارهای روستایی این شهرستان از نعمت گاز طبیعی بهره مند می باشند و گازرسانی در 9 روستای این شهرستان نیز در حال اجراست که با یاری خداوند متعال و بهره گیری از توان نیروهای متخصص داخلی به زودی با اتمام پروژه های جاری، درصد بهره مندی خانوار روستایی شهرستان به 98 درصد افزایش خواهد یافت.

رئیس اداره گاز درخصوص عملکرد اداره گاز شهرستان اهر توضیح داد: این اداره با اجرای یک هزار و 133 کیلومتر شبکه گازرسانی در اقطار مختلف بیش از 53 هزار و 866 مشترک شهری و روستایی را تحت پوشش گاز طبیعی قرار داده است.