پنجشنبه 7 مرداد 1400
تاریخ : شنبه 26 تير 1400
کد 792

واحدهای اداری نیز مشمول طرح ملّی اصلاح و بهینه سازی موتورخانه ها شدند

در ادامه اجرای طرح ملّی اصلاح و بهینه سازی موتورخانه های واحدهای مسکونی و تجاری، واحدهای اداری نیز مشمول بهره مندی از مزایای این طرح شدند.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان آذربایجان شرقی: سیّدرضا رهنمای توحیدی با اعلام این مطلب گفت: طرح بهینه سازی واحدهای خانگی و تجاری از سال گذشته آغاز گردیده و از 482 متقاضی ثبت نام کننده در سامانه، 180 مورد عملیاتی گردیده، 125 مورد در دست  اجرا بوده و 55 مورد به اتمام رسیده است.
وی ادامه داد: امسال امکان بهره مندی از تسهیلات رایگان طرح مورد نظر برای واحدهای اداری مشترک گاز طبیعی دارای موتورخانه نیز فراهم گردیده است.
توحیدی با اشاره به اهمیّت اجرای این طرح در بهینه سازی مصرف گاز و کاهش هدررفت و هزینه های مصرف تصریح کرد: کارشناسان حوزه بهینه سازی، با حضور در تمامی واحدهای اداری مشمول طرح، آماده ارائه راهنمایی های لازم و ارائه نکته نظرات کارشناسی خواهند بود.
مدیرعامل شرکت گاز استان همچنین اظهار داشت: مشمولین طرح، علاوه بر ثبت نام از طریق سامانه طرح به آدرس: goc.nigc.ir می توانند برای دریافت هرگونه مشاوره و راهنمایی در این خصوص با شماره تلفن 33361347 واحد بهینه سازی مصرف شرکت گاز استان، تماس حاصل نمایند.