شنبه 7 خرداد 1401
تاریخ : دوشنبه 11 بهمن 1400
کد 913

سراب به جرگه شهرستان های سبز استان آذربایجان شرقی پیوست

با اتمام گازرسانی شهری و روستایی، سراب جزو شهرستان های سبز استان آذربایجان شرقی شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان آذربایجان شرقی، رئیس اداره گاز شهرستان سراب با اعلام خبر خوش اتمام گازرسانی در این شهرستان گفت: با بهره مندی 100درصد شهر و 162 روستای تابعه شهرستان سراب، کلیه 125 هزار و 162 خانوار شهری و روستایی این شهرستان از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده اند.
هوشنگ داداش زاده با اشاره به موقعیت کوهستانی و اقلیم سرد شهرستان سراب افزود: طراحی پروژه های گازرسانی در مناطق صعب العبور و کوهستانی علی الخصوص روستاهای تابعه شهرستان سراب، نهایت تلاش و دقت کارکنان را می طلبد که به حول و قوه الهی این تلاش ها به ثمر رسیده و بهرهمندی 100 درصدی خانوارهای این شهرستان از گاز طبیعی تحقق یافت.
وی اظهار داشت: برای نیل به بهره مندی 100 درصدی مردم شهرستان سراب یک هزار و 290 کیلومتر شبکه گازرسانی اجرا و بیش از 35 هزار انشعاب نصب گردیده است.
رئیس اداره گاز شهرستان سراب ضمن تشکر و قدردانی از مردم فهیم منطقه و همیاری با این اداره در مصرف بهینه و ایمن از گاز طبیعی خاطرنشان کرد: پس از اتمام نیازهای گرمایشی و خانگی مردم با اعمال مدیریت مصرف، زمینه رونق اقتصادی منطقه از طریق انتقال گاز به بخش های صنعتی، تولیدی و کشاورزی نیز فراهم خواهد شد.
 
نظرات شما
captcha refresh