شنبه 11 تير 1401
تاریخ : سه شنبه 3 خرداد 1401
کد 975

سرپرست شرکت گاز استان آذربایجان شرقی خبر داد:

سرانه آموزش کارکنان رشد 40 درصدی دارد

مقایسه سرانه آموزش کارکنان در سال 1400 با سال 99، حاکی از رشد 40 درصدی است.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان آذربایجان شرقی، نادر کمالی با اعلام این خبر گفت: با توجه به اهمّیت آموزش در ارتقای توانمندی کارکنان و همگامی با تغییرات حوزه علم و تکنولوژی، برگزاری دوره های آموزشی مدوّن و اثربخش جزو اهداف شرکت گاز است.
وی با اشاره به عملکرد یکسال گذشته شرکت در آموزش کارکنان افزود: در سال 1400 با برگزاری 147 دوره آموزشی، 140813 نفر ساعت از آموزش اثربخش بهره مند شده اند.
کمالی اظهار داشت: دوره های برگزار شده شامل دوره های شغلی / تخصصی، بهبود مدیریت، عمومی و فرهنگی و حوزه HSE بوده است.
وی تصریح کرد: تمامی نیازهای توسعه ای مدیران و کارکنان بر اساس تعیین نیازها با هدف تحقق شایستگی های عمومی و تخصصی بر اساس استاندارد بین المللی مدیریت کیفیت برگزار و پایش می گردد. 
سرپرست شرکت گاز استان درخصوص سایر اقدامات شاخص حوزه آموزش توضیح داد: اخذ مجوز تاسیس آموزش مرکز جوارکارگاهی برای اولین بار در سطح شرکت های گاز استانی، انعقاد تفاهم نامه همکاری با سازمان مدیریت و صنعتی استان، برگزاری دوره های طرح جانشین پروری به صورت پایلوت در سطح شرکت های گاز استانی، بازنگری و داوری 78 محتوای آموزشی تدوین شده در مشاغل پیمانکاری، انتخاب مرکز آموزش شرکت گاز استان به عنوان مرکز آموزش نمونه در بین دستگاه های اجرایی استان، بازنگری دستورالعمل های مرکز آموزش در راستای کسب استاندارد ISO10015-2019 و... از جمله اقدامات شاخص در حوزه آموزشی می باشد.
 
نظرات شما
captcha refresh