شنبه 11 تير 1401
تاریخ : يکشنبه 29 خرداد 1401
کد 994

کلنگ عملیات گازرسانی به 6 روستای شهرستان هریس به زمین نواخته شد

آیین افتتاح پروژه گازرسانی به 6 روستای شهرستان هریس با حضور نماینده مردم شریف شهرستان های اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی و مقامات استانی و شهرستانی در محل روستای پاکچین برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان آذربایجان شرقی، سرپرست این شرکت در آیین افتتاح این پروژه گفت: با اجرای این پروژه گازرسانی، 6 روستای تازه کند سفلی، دیزج ور، محمودآباد، پاکچین، سولوجه و گورچین شهرستان هریس از نعمت گاز طبیعی بهره مند خواهند شد.
نادر کمالی ادامه داد: هم اکنون 100 درصد خانوار شهری و قریب به 99 درصد خانوار روستایی شهرستان هریس از نعمت گاز طبیعی بهره مند می باشند که با احتساب پروژه های در دست اجرای این شهرستان، به زودی این بهره مندی به 100 درصد در بخش روستایی خواهد رسید.
وی با اشاره به روند مطلوب اجرای پروژه ها و رو به اتمام بودن گازرسانی روستایی در شهرستان هریس اظهار داشت: برای بهره مندی خانوارهای شهری و روستایی شهرستان هریس حدود 726 کیلومتر شبکه گازرسانی در اقطار مختلف اجرا و 19 هزار و 491 انشعاب گاز نصب گردیده است.
سرپرست شرکت گاز استان آذربایجان شرقی تصریح کرد: پس از  اتمام گازرسانی روستایی در شهرستان هریس، مقاوم سازی تأسیسات گازرسانی و تأمین انرژی پاک بخش صنعتی در اولویت قرار خواهد داشت.
 
نظرات شما
captcha refresh