سه شنبه 30 دي 1399
تاریخ : يکشنبه 21 دي 1399
کد 672

تشریح جزئیات طرح ملّی بهینه سازی موتورخانه ها برای شرکت های مجری

جزئیات اجرایی و توجیهی طرح ملّی اصلاح و بهینه سازی موتورخانه واحدهای مسکونی و تجاری برای شرکت های مجری، تشریح شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان آذربایجان شرقی، سیّدرضا رهنمای توحیدی با اعلام این مطلب گفت: از زمان آغاز اجرای این طرح و طی 3 ماه گذشته، تعداد 238 مشترک برای بهره مندی از مزایا و تسهیلات پیش بینی شده، ثبت نام نموده اند.
وی با اشاره به اثرات مطلوب بهینه سازی موتورخانه ها برای مشترکین پرمصرف، اظهار داشت: به منظور آگاهی مشترکین واجد شرایط از مزایای فنی و مالی این طرح و تسهیلات رایگان تخصیصی از سوی شرکت ملّی گاز ایران برای ایشان، اطلاع رسانی و تبلیغات گسترده و موثری بکارگرفته شده تا با مشارکت حداکثری، زمینه کاهش هدررفت گاز طبیعی و هزینه های سربار ناشی از آن فراهم گردد.
توحیدی با اشاره به برخی روش های اطلاع رسانی تصریح کرد: انعکاس خبری جزئیات طرح مزبور از طریق صدا و سیمای مرکز استان، اصحاب قلم و رسانه، سایت شرکت گاز، فضاهای مجازی، تبلیغات محیطی اعم از بیلبوردهای شهری و بنرهای منصوب در ورودی ادارات تابعه، ارسال پیامک، اعزام کارشناسان فنی برای توجیه مشترکین واجد شرایط و تشریح جزئیات طرح برای شرکت های مجری، به منظور اقناع و وحدت رویه اجرایی و... از جمله اقدامات این شرکت در اطلاع رسانی طرح بوده است.
مدیرعامل شرکت گاز استان درخصوص آموزش شرکت های متقاضی برای اجرای طرح تصریح کرد: در راستاي پياده سازي طرح و پاسخگویی به سوالات متعدد شركت هاي مجري در رابطه با چگونگي اجرا و بررسي چالش هاي پيش رو، طي يك جلسه ي 3 ساعته و با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی با حضور كليه شركت هاي مجری، فرآيند مزبور مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.